Hea ajakirjanik!

Kutsume Sind augusti lõpus osalema Eesti suurimale kaasaegse tsirkuse festivalile Circus Tree. Festivali etendused ja sündmused toimuvad 24.-29. august Tallinnas - Nordea Kontserdimajas, Kadrioru pargis, Kumus ja vanalinnas.

Kaasaegne tsirkus on etenduskunst, kus traditsioonilisest tsirkusest tuntuks saadud trikid on kombineeritud ühtseks lavastuseks, et jutustada lugu või anda edasi sõnumit. Tegu on valdkondadevahelise kunstiga, sidudes endas peale tsirkusedistsipliinide tantsu, akrobaatikat, teatrit, muusikat, visuaali, koomikat - kuidas iganes artistid on otsustanud asjale läheneda. Maailmas on kaasaegne tsirkus juba mõnda aega suuri laineid löönud. Näiteks selle aasta festivali esinumber “Race Horse Company” müüdi mullu Hollandis välja kahe tunniga. Eestis kaasaegsel tsirkusel veel kasvuruumi on.

Kui soovid festivalist osa võtta - palun täida ära allolev akrediteerimisvorm, mis tagab ligipääsu Sinu poolt valitud piletiga etendustele. Paljud etendused ja sündmused on tasuta ja eraldi akrediteerimist ei vaja. Akrediteerimine on avatud 21. augustini.

Tutvu lähemalt programmiga

Kohtumiseni!

Anu Tähemaa anu@adproductions.ee +372 5058 618

Akrediteerimisvorm

Amet (vali üks):
Soovin tulla tasulistele etendustele (saab valida mitu):

Lae alla pressifotod arhiivina

Pressifotod