Head CIRCUS TREE 2015 tegijad!

See suvi jääb kauaks meelde. Paljude inimeste ühtehoidev tegutsemine päädis eduka festivaliga 24.-29. augustil Nordea Kontserdimajas, Kumu auditooriumis, Kadrioru pargis, Salme Kultuurikeskuses, GAG võimlas ja Tallinna vanalinnas. Suur tänu kõikidele artistidele, partneritele, korraldajatele, vabatahtlikele ja külastajatele! Oli suur rõõm koos Teiega seda festivali teha. Tänu Teile sai festival just selline nagu soovisime.


  • Põhiprogrammis 6 päeva jooksul etendati 15 etendust viies etenduspaigas
  • Kolmel päeval Kadrioru pargi “Tsirkuse Alleel” ja vanalinnas üle 30 tasuta sündmuse
  • 5 tsirkuse õpituba
  • 4 rahvusvahelist koolitust ja kohtumist
  • 150 artisti
  • Festivaliga seotud külalisi ja esinejaid saabus kümnest välisriigist
  • Külastajaid ligi 11 000
  • Üle 50 vabatahtliku
  • Üle 70 meediakajastuse

Dear participants of CIRCUS TREE 2015

This was truly a summer to remember! The joint effort of so many creative and fearless people brought to life the successful festival that took place in Nordea Concert Hall, Kumu Auditorium, Kadriorg Park, Salme Cultural Centre, Gustav Adolf Grammar School and Tallinn Old Town in August 24-29, 2015. Thank you so much to all of the artists, partners, organizers, volunteers, and of course our audience! Only thanks to you, the festival turned out exactly as we had imagined!


  • The main programme featured 15 shows in 6 days in 5 different locations
  • More than 30 events in 3 days on the Circus Alley in Kadriorg Park and Old Town
  • 5 circus workshops
  • 4 international training sessions and meetings
  • 150 artists
  • International guests and artists from 10 different countries
  • Around 11 000 visitors
  • More than 50 volunteers
  • Wide media coverage

SUUR AITÄH / THANK YOU SO MUCH:


ESINEJAD /PERFORMERS



Race Horse Company (FIN)
Petri Tuominen, Rauli Kosonen, Kalle Lehto, Odilon Pindat, Mikko Karhu ja Mikko Rinnevuori, Jere Mönkkönen, Klasu Eklund, Sami Tammela, Sari Lakso

Salla Hakanpää & WHS (FIN)
Anne Jämsä, Jere Mönkkönen, Salla Hakanpää, Tuuli Kyttälä, Ville Walo

BettiCombo (FRA)
Ilaria Senter, Francesco Caspani,Fabrizio Rosselli, Sarah Barreida

O Ultimo Momento (FRA)
Claire Perret, João Paulo P. Dos Santos, Gullaume Amaro

Tsirkusestuudio Folie (EST) / Circus Studio Folie (EST)
Kaja Lindal, Terje Bernadt, Olger Bernadt, Priidu Adlas, Maarja Roolaht
Mai Mõttus, Mari Poom, Maria Kaljula, Mia Luisa Tõnisson, Mia Rummo, Laura Kivistik, Kaupo Pilder

Magic Thor (SWE)
Thorsten Andreassen

Grete Gross (EST)
Ireen Peegel (EST)
Lizeth Wolk (EST)

Tulegrupp Flameous (EST) / Fire Group Flameous (EST)
Artistid: Liina Eller, Maarja Roolaht, Ilmi Laur-Paist, Elyca Edovald, Olavi Laurimaa

Akrojooga (EST) / Acro Yoga (EST)
Silver Tang ja Ester-Helena Aua

Lizeth Wolk (EST)

Piip ja Tuut Teater (EST) / Piip and Tuut Theatre (EST)
Haide Männamäe, Toomas Tross

Lastelava “Folie ja sõbrad” (EST) / Children’s Stage “Folie and Friends”
Merit Ridaste, Tsirkusestuudio Folie, OMAtsirkus, Akrobaatikaklubi Twister, PartnerAkro

 

Tsirkuse Allee / Circus Alley
Triin Edovald, Terje Bernadt, Grete Gross, Ireen Peegel, Elyca Edovald, Juha-Matti Eskelinen (FIN), Silver Tang ja Ester-Helena Aua, Lizeth Wolk, Rough Connections (SWE), Laura Kivistik, Mai Mõttus, Maria Kaljula, Mia Rummo, Ohiane Uranga (ESP), Hannariin Lamp, Mari Poom, Rika Taeymans (BE), Liina Eller, Maarja Roolaht, Ilmi Laur-Paist, Elyca Edovald, Olavi Laurimaa


Žonglööride klubi / Juggler’s Club
Maarja Roolaht ja klubilised


Kunstiinstallatsioonid Kadrioru pargis / Art Installations in the Kadriorg Park
Autor/Author: Maarja Roolaht
Abilised/Assistants: Kaupo Pilder, Adeele Tähemaa, Aili Kirsel, Anu Tähemaa, Eero Druus, Madis Karu, Markko Maasik, Vahur Kõrbe,, Katiliina Prantsen, Mikk Prantsen, Dan Renwick, Ülle Roolaht-Tamm, Elo Sepp, Gertrud Tamm, Kalev Tamm, Tambet Tomikas, Margit Urva, Ivo Uukkivi, Lizeth Wolk ja kõik Folie kangalõikajad



KORRALDAJAD / ORGANIZERS



AD PRODUCTIONS
BALTIC-NORDIC NETWORK
KAASAEGSE TSIRKUSE ARENDUSKESKUS
KADRIORU PARK
PRANTSUSE INSTITUUT EESTIS
SOOME INSTITUUT
TSIRKUSESTUUDIO FOLIE
Meeskond / Team: Adeele Tähemaa, Ain Järve, Andrey Ponyakov, Anu Laittila, Anu Tähemaa, Ardon Kaerma, Bernard Paqueteau, Dea Oja,, Eva Toome, Ida Söderlund, Ingrid Orman, Jaanika Saarmets, Janika Sander, Jonna Leppänen, Julia Vlassova, Kaupo Pilder, Kersti Telve, Kristi Kool, Liis Nõmmann, Maarja Roolaht, Madis Karu, Merit Ridaste, Terje Bernadt, Triin Edovald, Viia Väli

VABATAHTLIKUD/VOLUNTEERS

Aleksander Tali, Anastasia Budarina, Anna Arhanova, Anneli Randla lastega, Bobbo Dunken Hagström, Carolin Freiberg, Eliisabet Hein, Elyca Edovald, Elo Sepp, Gaili Ilisson, Hannariin Lamp, Janika Sander lastega, Kaari Kaasik, Katariina Kesküla, Katre Helen Kaasik, Kerli Päärson, Kristel Tamm, Laura Ehin, Laura Kivistik, Lauri Kool, Lee Marion Lepik, Linda Hmelenskaja, Mai Mõttus, Marge Rom, Mari Poom, Maria Kaljula, Mia Luisa Tõnisson, Mia Rummo, Miina Peterson, Mirjam Pajumägi, Oscar Kindbom, Raido Pedak, Rain Kaseorg, Rein Jürgenstein, Siiri Timmermann, Tairi Pallas ja Margus Pallas, Tiivi Sooden, Verner Mägi, VIU grupp, DII monoratturid, Lost Monkeys, kõik lastelava esinejad ja lapsevanemad

TOETAJAD/SUPPORTERS



Postimees R2 RevalCafe

Meediapartner POSTIMEES: Sigrid Kurgjärv / Media Partner
Raadiojaam RAADIO 2: Helle Rudi / Official Radio Station
Festivali kohvikukett REVAL CAFÉ: Tiina Kabanen, Rene Treifeldt, Anri Treifeldt, Maarja-Triin Krabi / The Café of the festival

Soome Haridus ja Kultuuriministeerium
Prantsuse Instituut Pariisis: Vanessa Silvy
Eesti Kultuuriministeerium: Hillar Sein
Tallinna Kultuuriväärtuste Amet: Lennart Sundja, Aini Härm
Hasartmängumaksu Nõukogu: Paavo Nõgene
Saka Mõis: Tõnis Kaasik, Eha Kaasik
Automaailm: Ants Kokka
Tikkurila: Rymas Herman
Tallink Hotels: Heili Vaht, Svea Altjõe, Kerttu Keeroja

PARTNERID/PARTNERS

KUMU AUDITOORIUM: Mare Pedanik, Silja Kõiv
NORDEA KONTSERDIMAJA: Martin Michelson, Aivar Sirelpuu, Anni Erm, Katrin Kulderknup
TALLINNA KULTUURIÖÖ: Kristel Pedak, Indrek Makke
OVERALL: Ave Kont, Kadri-Liis Jaaska, Toivo Tähemaa
ESTONIA KÜLALISTEMAJA: Kaili Uus
ORU HOTELL: Katrin Kalde
SOLARIS: Paula Toomel
INPRINT: Rene Roomet
LASTEMUUSEUM MIAMILLA: Tatjana Boeva



Festivali graafiline disainer / Circus Tree designer : Rain Saukas
Flashmob: Matilde Matvere, Adeele Tähemaa https://vimeo.com/137045766
Kommunikatsioon/Communication: Eva Toome, Anu Tähemaa
Turundus- ja sotsiaalmeediajuht / Marketing and Social Media: Adeele Tähemaa
Festivali direktor / Direktor: Anu Tähemaa
Assistent: Dea Oja





Kohtumiseni järgmisel festivalil!